top of page
  • Yazarın fotoğrafıserda buyukkoyuncu

ÖLÜMÜN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM (2)

ÖLÜMÜN EŞİĞİNDEN DÖNDÜM (2)

FireShot Capture 2 - @serdabuyukkoyuncu • Instagram foto_ - https___www.instagram.com_p_Bm5nVszApgm_.png

Siz başlığa baktınız, dünkü yazının sonunun deniz kabuklusu ile bittiğini de görünce ‘yine zehirlediler bu adamı’ dediniz değil mi?

Akşam yemeğine kadar gayet mutluyduk. Figenlerin @sotaalacati sında çok şık hazırlıklar yapılmış. Biz de öyleyiz. Neme lazım yanımızda @halided.design var, süslü olmak, tasarımlı olmak lazım.

Yine balık pazarına gidilmiş. Envai çeşit sudan çıkan canlı alınıp hazırlaması 3 saat, anlatması 10 dk, yemesi 1 dk yemekler yapılmış…

Ben hala @ipekhanimciftligi etkisindeyim ve sadece salata ile geçirdim geceyi. Saffet ve diğerleri, şefi ve @figenerbas ı büyük bir keyifle dinleyip yemekleri lüplettikçe içim bayıldı da bayıldı.

Bu arada Saffet’in en şirin ve sinsi tebessümüyle gözlerini kırpıştırarak dişlerinin arasından ‘İntikam soğuk yenen bir yemektir’ diye tıslamasından, ona biraz fazla takılmış olabileceğimi de itiraf etme yüceliğini gösteriyorum bakın.

Neyse efendim Saffet ve bizimkilerin değil tatlıları, tatlı menüsünü bile yeme teşebbüsleri sırasında daha fazla dayanamayarak @sotaalacati nin bahçesindeki @vientoalacati ya ait havuz kenarındaki rahat kanapelerde keyif yapmaya karar verdim.

Olay mahallini anlatıyorum:

Havuzun yanında bir set restorana ayrılmış. Aşağısı ise ışıl ışıl masmavi bir havuz. Gökte dolunay, havuzun üstünde salınarak dolaşan masum bakışlı bir şişme flamingo.

Birden Saffet yanıma geldi. Dişleri sivri, gözleri kan çanağı. Yani bana öyle geldi. Dolunay etkisi herhalde…

‘Gel Serda, flamingoya uzan fotoğrafını çekeyim dedi. ‘Saçmalama, deli misin?, oğluum gece gece iş çıkarma, yaa ıslatırsan seni mahvederim bak’ larıma Saffet’in kurt adam kuvvetiyle beni flamingonun üzerine çekiştirmesi karşılık buldu.

Karaya çekmek karşılığında uzandım.

Ama Saffet’in o masum yaratığı suya itmesiyle suda yüzen canavara dönüşmesi bir oldu. O pembe masum flamingo artık bir Stephen King kahramanı!

Havuzun ortasında kıpırdayamaz oldum. Saffet’in talimatlarına uyarak poz vermekten başka çarem kalmamış haldeyken, flamingo ile Saffet’in işbirliği… Serda cupp suda.

Ben başaşağı tüm giysilerimle suda debelenirken, Saffet ne yaptı biliyor musunuz?

Sadece fotoğrafımı çekti…

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


Yazı: Blog2_Post
bottom of page